GFI OEM Partners

Poskytování nejlepších postupů správy sítí našim zákazníkům vyžaduje, abyste měli partnera se špičkovou technologií – a strategii, která souhlasí s naší dlouhodobou vizí úspěchu.

Chcete se připojit k naší komunitě GFI partnerů? Přečtěte si víc


GFI poskytuje původní výrobce vybavení (OEM) a nezávislými prodejci softwaru (ISV) s technologií, která se prokazatelně snadno integruje do vašich produktů. Coby GFI OEM partner budete profitovat z naší rozsáhlé zkušenosti se zlepšením ochrany sítí na pracovištích, serverech i laptopech na cestách.

Naši partneři zahrnují:

Naše řešení

Usnadňujeme integraci našich řešení do vašich produktů, a dáváme vašim zákazníkům zvýšenou ochranu před nejnovějšími hrozbami. Zároveň zajišťujeme, že jejich systémy zůstanou aktuální a se špičkovým výkonem.

GFI LanGuard® SDK – Integrujte náš oceňovaný management patchů, auditu sítě a skenovací systém zranitelnosti, používaný tisíci zákazníky z celého světa. Umožní vám posílit propozice hodnot pro nové a stávající zákazníky, stejně jako generovat nové možnosti zisku pro vás i vaše partnery.

Doplňkové technologie, které zlepší vaše řešení, zahrnují komponenty pro filtrování webu, faxování, záznam událostí a kontrolu USB zařízení.

Rozsáhlé partnerské benefity

GFI nabízí svým OEM partnerům špičkovou obchodní podporu a příležitosti, bez ohledu na velikost nebo cílení trhu. Partneři mají širokou škálu výhod, včetně:

Napište email oem@gfi.com pro více informací o partnerském programu GFI OEM.